Targi branżowe to doskonały sposób na promocję swojej firmy oraz możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Wydarzenia te przeznaczone są dla osób pragnących promować własną firmę oraz zainteresować potencjalnych klientów swoją ofertą.

III Targi Wschodnie

W dniach 24-25 stycznia 2019 roku, w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbędzie się kolejna edycja Targów Wschodnich. To największe wydarzenie, jakie towarzyszy XII Forum Europa Ukraina.

Dla każdego wystawcy III Targi Wschodnie będą bardzo dobrą okazją do przedstawienia i promocji swoich flagowych produktów regionalnych. Ubiegłoroczna edycja Targów Wschodnich zgromadziła  92 wystawców z Polski i ze świata.  Udział w nich wzięli przedstawiciele z Polski, Ukrainy, Rumunii, Mołdawii i Włoch, a zgromadzone firmy reprezentowały ponad 20 sektorów gospodarki.

Dlaczego warto brać udział w targach? 

Jak przygotować się do targów? Podstawowe cele są trzy – pokazanie się klientom, poznanie kontrahentów i zdobycie kontaktów oraz kontraktów. Każde targi są również doskonałą okazją do zaprezentowania nowego produktu czy usługi, ponieważ wydarzenia tego typu ściągają nie tylko innych ludzi z branży, ale także media czy dziennikarzy.

Po rozplanowaniu budżetu, jaki możemy przeznaczyć na targi należy wybrać miejsce stoiska oraz zająć się jego organizacją. Stoisko podczas targów powinno być bardzo dobrze zorganizowane, ponieważ w dużej mierze świadczy o naszej firmie. Nie powinno zabraknąć na nim ulotek, wizytówek czy katalogów. Jeżeli nie posiadamy żadnych materiałów reklamowych, powinniśmy zamówić je przed targami, tak by podczas wydarzenia  profesjonalnie się prezentować.

Jednak kwestią najważniejszą są ludzie, którzy będą reprezentować firmę na targach. Muszą doskonale znać firmę, jej założenia oraz to co reprezentuje. Dobrym rozwiązaniem jest wysłanie na tragi handlowca mającego doświadczenie w kontakcie z klientami oraz przede wszystkim osobę decyzyjną, która szybko podejmie decyzje związane np. z modyfikacją oferty.

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zbliżających się III Targach Wschodnich. Możliwość rejestracji na to wydarzenie dostępna jest na stronie Forum Ekonomicznego.