Najnowszy numer magazynu eDialog jest już dostępny!

W ręce czytelników oddano kolejny numer bezpłatnego  magazynu eDialog. Znajduje się tam wiele interesujących faktów na temat współpracy polsko-ukraińskiej:

  • BREXIT – Jaki będzie realny wpływ wyjścia Wielkiej Brytanii ze struktur UE i jakie będzie przełożenie na relacje gospodarcze Ukrainy i Unii Europejskiej?
  • Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT) – w artykule został omówiony wyższy próg jednorazowej amortyzacji. Znajduje się tam również podsumowanie dotyczące najistotniejszych zmian podatkowych wchodzących w życie  w 2018 roku.
  • eDialog rekomenduje aplikowanie po wnioski o dofinansowanie w programie „Kredyt na innowacyjne technologie”.
  • Charytatywny Raut Konsularny 2018 – Konsulat Ukrainy w Tarnowie wraz z partnerami: Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą oraz Stowarzyszeniem Siemacha zorganizowali wydarzenie na rzecz pediatrycznych placówek służby zdrowia obwodu winnickiego na Ukrainie.
  • Relacja ze Spotkania Noworocznego Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

 

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułami dotyczącymi Baltic Business Forum 2018 oraz III Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest. Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do zgłaszania się do tych dwóch ważnych konferencji biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem eDialogu, który jest dostępny na stronie Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.