W dniach 24-25 stycznia 2019 roku odbędą się III Targi Wschodnie, które są największym wydarzeniem towarzyszącym XII Forum Europa-Ukraina. Targi, jak co roku, będą miały miejsce w G2A Arena – Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce.

Organizowane Targi są doskonałą okazją do bezpośredniego zaprezentowania swoich usług czy produktów. To również możliwość do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych mogących zaowocować dalszą współpracą. W II Targach Wschodnich wzięło udział 92 wystawców z aż pięciu krajów – Polski, Ukrainy, Mołdawii, Rumunii oraz Włoch. Firmy te reprezentowały w sumie ponad 20 sektorów gospodarki. Swoje stoiska miały również polskie oraz ukraińskie instytucje oraz regiony. Tak więc Targi Wschodnie będą bardzo dobrą okazją do promocji oraz prezentacji oferty firm i regionów, a tym samym do nawiązania współpracy między nimi.

Z roku na rok wystawców jest coraz więcej, dzięki czemu zyskują możliwość przedstawienia flagowych produktów oraz regionalnych atrakcji. Targi są również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, a uczestnicy bardzo cenią sobie możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu zarówno z odwiedzającymi, jak i innymi uczestnikami Targów.

III Targi Wschodnie w Rzeszowie

III Targi Wschodnie będą miały charakter otwarty, a wstęp do części wystawienniczej będzie bezpłatny. Dzięki temu na teren Targów będzie mogła wejść każda zainteresowana osoba. Już teraz w imieniu swoim oraz organizatorów zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

Rejestracja na III Targi Wschodnie jest dostępna na stronie Forum Ekonomicznego.

III Targi Wschodnie

Organizatorem Forum Europa – Ukraina jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, a współorganizatorem – Województwo Podkarpackie.

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją z II Targów Wschodnich.