Już za dwa tygodnie odbędą się III Targi Wschodnie. W dniach 24-25 stycznia 2019 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce zarówno wystawcy jak i odwiedzający będą mieli doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

III Targi Wschodnie będą idealną okazją do przedstawienia i reklamy swoich flagowych produktów regionalnych. Wystawców i odwiedzających jest z roku na rok coraz więcej – dzięki temu każdy ma szanse dotrzeć ze swoją ofertą do dużego grona odbiorców. Każde targi wystawiennicze są również bardzo dobrą do obserwowania konkurencji oraz poznania opinii naszych Klientów. Poprzednia edycja Targów Wschodnich zgromadziła aż  92 wystawców z Polski i ze świata.  Udział w nich wzięli przedstawiciele z Polski, Ukrainy, Rumunii, Mołdawii oraz Włoch, a zgromadzone firmy reprezentowały ponad 20 sektorów gospodarki.

Podczas targów odbędzie się także Konkurs na Najładniejsze Stoisko III Targów Wschodnich. Nagrodą główną będzie możliwość organizacji stoiska promocyjnego podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Zapraszamy do rejestracji na to wyjątkowe wydarzenie jakim są III Targi Wschodnie. Możliwość rejestracji dostępna jest na stronie Forum Ekonomicznego.