Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza oraz Polish Business Center uczestniczyli w corocznym rolno-przemysłowym spotkaniu: Targi Agro 2018, które odbyły się w dniach 6-9 czerwca w Kijowie.  To największe targi rolno-przemysłowe na Ukrainie i w całej Europie Wschodniej. Są bardzo dobrą platformą dla polepszenia produkcji i wdrażania innowacji we wszystkich agro-branżach Ukrainy.

Polish Business Center reprezentuje także klientów, promując tym swoje możliwości. To wydarzenie daje wyjątkową możliwość do nawiązania współpracy z krajami – liderami światowego sektora rolnego. Udział w targach jest także doskonałą okazją do dialogu pomiędzy biznesem i państwem, stowarzyszeniami i zagranicznymi przedstawicielami.

Każdorazowy udział w targach międzynarodowych jest doskonałą okazją do zaprezentowania siebie i swojej firmy w szerokim gronie potencjalnych klientów. Korzyści z uczestniczenia w targach to przede wszystkim: bardzo dobra okazja do prezentacji, możliwość poznania opinii klientów i zdobycia nowych, do nawiązania współpracy z innymi wystawcami, obserwacji konkurencji. Udział w targach umożliwia również wymianę i pozyskanie informacji  od innych wystawców czy uczestników targów.

Na zdjęciu znajduje się Weronika Marczuk, Prezes Polish Business Center oraz Oleksandr Ilczenko, Przedstawiciel polskiej firmy EPS System, producenta systemów energetycznych, generatorów, systemów zasilania bezprzerwowego. Zdjęcie pochodzi ze strony Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.