Forum Europa – Ukraina to wydarzenie organizowane od 2007 roku, które jest jednym z kluczowych wydarzeń organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich. Głównym tematem zbliżającego się,  dwunastego już, Forum będzie kwestia kontynuacji procesu reform i modernizacji Ukrainy w sytuacji możliwych zmian na szczycie władzy w Kijowie w wyniku wyborów prezydenckich i parlamentarnych zaplanowanych w roku 2019.

XII Forum Europa-Ukraina

XII Forum Europa-Ukraina odbędzie się w dniach 24-25 stycznia 2019 roku w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Podczas Forum odbędzie dwa dni debat, Prezentacja Raportu Głównego, Sesje plenarne podczas których kluczowi decydenci będą rozmawiać o współpracy gospodarczej i politycznej Ukrainy i krajów europejskich oraz ponad 30 paneli dyskusyjnych poświęconych zagadnieniom gospodarczym, politycznym i społecznym. W Forum  ponad 800 uczestników z Polski, Ukrainy, krajów UE, krajów sąsiedzkich i USA. Będą to  przedstawiciele rządów, życia politycznego, dyplomacji, biznesu, samorządów, instytucji unijnych, organizacji międzynarodowych, ośrodków analitycznych i kół eksperckich.

III Targi Wschodnie

Najważniejszym wydarzeniem towarzyszącym XII Forum Europa-Ukraina są III Targi Wschodnie. W dniach 24-25 stycznia 2019 roku w G2A Arena wystawcy z kilku krajów spotkają się, by zaprezentować swoje usługi czy produkty. Targi Wschodnie są skierowane przede wszystkim do firm, które chcą nawiązać lub poszerzyć współpracę biznesową w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

XII Forum Europa-Ukraina

Udział w Targach Wschodnich to doskonała szansa dla każdego przedsiębiorcy – zaprezentowanie swojej działalności i nawiązanie relacji biznesowych. Dowodem na to są poprzednie edycje  Targów, w tym ta odbywająca się w 2018 roku. W II Targach Wschodnich udział wzięło 92 wystawców z pięciu krajów: Polski, Ukrainy, Mołdawii, Rumunii i Włoch.

III Targi Wschodnie to dwa dni ekspozycji, 2000 m2 przestrzeni wystawienniczej, możliwość udziału w największym wydarzeniu dedykowanym zagadnieniom Polski, Ukrainy oraz innych krajów europejskich. Firmy biorące udział w Targach reprezentować będą takie branże jak:  informatyka i nowe technologie, finanse, ubezpieczenia, budownictwo, motoryzacja i lotnictwo, FMCG, HR, a także turystyka i sport. Udział w takim wydarzeniu jest okazją do nawiązania nowych, bezpośrednich kontaktów handlowych, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami, a także spotkania z przedstawicielami administracji i biznesu.

III Targi Wschodnie będą miały charakter otwarty, a wstęp do części wystawienniczej będzie bezpłatny! Dzięki temu na teren targów będzie mogła wejść każdy zainteresowany.

Już teraz zapraszamy do rejestracji dostępnej na stronie Forum Ekonomicznego!